Na początku stycznia 2015 roku w naszym biurze pojawiał się kącik fotograficzny przygotowany specjalnie do fotografii produktowej. Czym byłoby studio graficzne bez możliwości sfotografowania i obróbki zdjęć?

Aparat, stół bezcieniowy, profesjonalne oświetlenie - już teraz mogą Państwa zamówić bezcieniowe fotografie produktowe (packshoty) do katalogów, stron i sklepów internetowych. Profesjonalne zdjęcie to dziś podstawa skutecznej reklamy. Dobrze sfotografowany produkt pozwala na ocenę wykonania bez konieczności "oglądania na żywo", świadczy o profesjonalizmie sprzedawcy i zachęca do kupna. W przypadku zlecenia nam składu katalogu lub stworzenia sklepu internetowego zdjęcia wykonamy i przygotujemy do publikacji w promocyjnej cenie.

 

O firmie

Dlaczego warto wybrać nas?

 

JW Studio to strony internetowe i projekty graficzne spełniające wszelkie kryteria nowoczesnej i atrakcyjnej formy reklamowej. Interaktywne elementy javascript i css3, a także responsive layout płynnie dostosowujący stronę do wyświetlaczy tabletów i iphonow to u nas standard. Aby maksymalnie uprościć proces tworzenia stron wykorzystujemy przejrzysty schemat składający się z 5 kroków. Na podstawie konsultacji z klientem, tworzymy projekt graficzny spełniający indywidualne oczekiwania zleceniodawcy. Po stworzeniu wersji testowej strony na naszym serwerze, wprowadzamy wszystkie konieczne poprawki. Zaakceptowana strona jest przez nas publikowana w sieci. Wszystko w terminie już od 10 dni!

 

 

W przypadku projektów graficznych - katalogów, plakatów, ulotek i elementów identyfikacji wizualnej wykorzystujemy ten sam schemat. Pierwsze projekty poddawane są ocenie klienta i poprawiane, aż do ostatecznej akceptacji.

Zapraszamy!

tel: 570 459 074, email: kontakt@jwstudio.pl

 

Copyrigth © JW Studio 2015, współpraca sziler.pl